به سایت شرکت پارس انرژی آمیتیس خوش آمدید.

طراحی و ساخت انواع چیلرها

پارس انرژی

طراحی و ساخت انواع مینی چیلر و چیلرهای خانگی و صنعتی

چیلرهای تراکمی

چیلرهای تراکمی پارس انرژی با مصرف انرژی رده A و با بدنه پوشیده شده با رنگ مقاوم در برابر انواع خوردگی، بعنوان سیستم سرمایش و گرمایش پروژه هایی استفاده می شوند که تمایلی به استفاده از برج خنک کننده آبی و سایر ملزومات آن ندارند، همچنین با توجه به کمبود آب در ایران، چیلرهای تراکمی یکی از بهترین گزینه ها برای ساختمانهای مسکونی، اداری و مجتمع تجاری می باشند.

هنگام انتخاب و خرید چیلر تراکمی هوا خنک با توجه به مساحت و کاربری پروژه، علاوه بر توجه به نوع کمپرسور  ( اسکرو یا اسکرال ) به ظرفیت و برند کمپرسورهای چیلر که از اصلی ترین قطعات چیلرها می باشد توجه نمایید.

 

مطابق در خواست مشتری و نیاز پروژه های گوناگون با کاربری های مختلف چیلر های شرکت پارس انرژی در دو نوع اسکرو و اسکرال موجود در تمام ظرفیت ها و با استفاده از با کیفیت ترین کمپرسور ها، قطعات و در مجموع با ساختاری مستحکم بر پایه ظرفیت درخواستی، طراحی و ساخته می شوند. 

 تکنولوژی خط تولید و فرایند ساخت چیلرهای هوا خنک پارس انرژی با بهره گیری از دانش و تجربه مهندسان جوان و خلاق کشور عزیزمان و با استفاده از آخرین استاندارد ها و نوین ترین دستاوردهای فناوری بر اساس بالاترین COP، با در نظر گرفتن شرایط پروژه به لحاظ موقعیت جغرافیایی و نوع کاربری فعالیت می نماید.

چیلر با کمپرسور اسکرو

از مزایای این کمپرسورها می توان به صدا و ارتعاش كم، ساختار بسیار ساده نسبت به کمپرسورهای پیستونی (%90 قطعات کمتر)، جریان یكنواخت مبرد و سیستم روغن كاری مخصوص بدون نیاز به پمپ اشاره کرد.

چیلر با کمپرسور اسکرال

ساختمان این کمپرسورها از دو حلزون غیر هم محور تشکیل شده که یکی ثابت و دیگری متحرک است. این کمپرسور نیز مانند نوع اسکرو از نسل جدید و جایگزین کمپرسورهای رفت و برگشتی است.

مینی چیلر

چیلرهای كوچكی هستند كه در فضا­هایی استفاده می­ شوند كه نیاز به سرمایش و گرمایش مستقل دارند. مکانیزم تغییر عملکرد سرمایش به گرمایش و بالعکس توسط شیر چهارطرفه معکوس کننده جریان گاز صورت می گیرد. با استفاده از این دستگاه­ها مشكلات مربوط به موتورخانه مركزی حذف خواهد شد، برخی مینی چیلرها با نصب مشعل، آب گرم مورد نیاز را تامین می­ کنند.

از دیگر مزایای مینی چیلرهای پارس انرژی
  • کاملا مستقل و یکپارچه
  • بازه دمایی گسترده
  • تنوع ظرفیتی بالا
  • قابل نصب در تراس و یا پشت بام
  • دارای کمپرسور اسکرال وقاوم و پیشرفته
  • سطح صدا و لرزش پایین
  • سبک و کم حجم
  • قابلیت اتصال به BMS
  • دارای ضریب عملکرد بالا
  • نصب و راه اندازی سریع و آسان

 

چیلرهای زیر صفر
چیلرهایی هستند که کمپرسورهای با قدرت بالاتر مناسب پروژه هایی که احتیاج به دمای بسیار پایین و زیر صفر درجه سانتیگراد دارند استفاده می کنند، این نوع چیلرها به عنوان مثال برای کارخانه های لبنیات و یا انبارهای نگهداری گوشت و مواد فاسد شدنی مناسب می باشند.